Pavel Cejnar, Evropa 2

Pavel Cejnar Evropa 2

Každý všední den v Afterparty na Evropě 2, moderátorem Evropy 2 od roku 2004

Evropa 2

Pavel Cejnar v radiu

Moderovat začal Pavel Cejnar na Rádiu Life v Pardubicích. Začínal nočním vysíláním a nakonec se po devíti letech vypracoval na šéfa programu a hudby.

Na rádiu Evropa 2 (www.evropa2.cz ) Pavel Cejnar vysílá od roku 2004. Nejdříve uváděl pořady Vyber si na Maxximum, Factory Bootleg Monopol. Nyní moderuje dopolední Afterparty.

Afterparty an Evropě 2

Slyšet ho tedy můžete každý všední den po Ranní show Leoše Mareše a Patrika Hezuckého od 9 hodin. V pořadu Afterparty Evropy 2 v rubrice Flashback můžete zavzpomínat na starší radiové a diskotékové hity.

Sázka o výplatu

V dubnu 2011 proběhla sázka mezi Pájou Cejnarem a ředitelem radia Evropa 2 Petrem Vladykou. Pavej Cejnar měl týden moderovat svůj pořad a zaměňovat „m“ a „n“. Pokud by to dokázal, dostane měsíc placeného volna a pokud by prohrál, věnuje svůj měsíční plat na konto Člověk v tísni. Pavel sázku prohrál a jeho měsíční plat tedy putoval na konto Člověk v tísni.

Movember

V listopadu 2011 podpořil Pavel Cejnar se svými kolegy z Evropy 2 akci Movember. Projekt má za cíl šířit povědomí v boji proti rakovině prostaty. Symbolem projektu je knír, a tak se nechali s knírem zvěčnit Pavel Cejnar, Iva Vavřínová, Libor Bouček, Leoš Mareš, Patrik Hezucký a další tváře Evropy 2.

Banánová party

V dubnu 2012 proběhla na Evropě 2 banánová party. Akce měla za cíl upozornit na falešné banánovníky enset. Tato rostlina enset dokáže zachránit spoustu životů před hladomorem. Moderátoři rádia Evropa 2 si oblékli karnevalové kostýmy, sluneční brýle a všude bylo spousta banánů. Pája Cejnar si dokonce oblékl sukni a pobíhal v kudrnaté paruce. Charitativní akce byla pod záštitou organizace Člověk v tísni.

Moderátor roku

Pája Cejnar byl nominován Evropou 2 v anketě moderátor roku 2012 (www.moderatorroku.cz ). Letos se konal druhý ročník této rozhlasové ankety. Anketa moderátor roku je rozhlasová obdoba televizní ankety TýTý. Moderátoři, moderátorky a moderátorské týmy byly nominovány domovskými rádii. V anketě se objevili moderátoři z rádií Český rozhlas, Frekvence 1, Rádio Impuls a Evropy 2. Na prvním místě se umístil moderátorský tým z Evropy 2 Ranní show Evropy 2 Leoš Mareš, Lucie Šilhánová, Patrik Hezucký.

Evropa 2 Live Tour

Pravidelně vyráží Pavel Cejnar s kolegy z rádia Evropa 2 v rámci Evropa 2 Live Tour na české diskotéky.

Aktivity Pavla Cejnara

©2020 Agentura VOX Production | Realizace & SEO fxMEDIA
Dovolená u moře senioři Valid HTML 4.01 Transitional