Pavel Cejnar, moderátor pořadu Jak se staví sen

Jak se staví sen, Jak se staví dům, Nové hnízdo

Televize Prima, TV Óčko

Televize

Jak se staví sen

Už v roce 2007 začala televize Prima vysílat reality show o novém bydlení Jak se staví sen (www.iprima.cz/jsss). Tento velice úspěšný pořad měl na kontě 12. sérií. Pořadem provázel moderátor Pavel Cejnar a spolu s týmem profesionálních designérů a odborníků zajistil vysněnou proměnu Vašeho domova. Show byla velice oblíbená a tomu nasvědčují i tisíce podaných přihlášek do každé série.

Jak se staví dům

V březnu roku 2009 začala televize Prima vysílat reality show Jak se staví dům. Tento formát pořadu je volně navazující na show Jak se staví sen. V této televizní show soutěžily 3 páry Míša + Jirka, Martina + Libor a Olga + Pepa. Měly za úkol za 4 měsíce kompletně dokončit dům Lešanech. Záleželo jen na nich, zda budou vše dělat vlastními silami nebo si najmou řemeslníky. Do této soutěže se přihlásilo 3000 párů, ale šanci dostaly jen 3. Celým pořadem opět provázel moderátor Pavel Cejnar.

Nové hnízdo

Nyní velmi oblíbený moderátor Pája Cejnar pro diváky uvádí pořad Nové hnízdo (www.iprima.cz/novehnizdo ), první řadu moderoval Petr Vondráček. Premiérová druhá řada bude mít 8 dílů. Tým designérů, makléřů a odborníků vylepší „Nové hnízdo“, aby se dala nemovitost co nejlépe prodat.

TV Óčko

Svůj vztah k hudbě Pavel Cejnar zúročil jako moderátor pořadu Inbox na TV Óčko, kde se pravidelně objevoval a svého času i na TV Prima pro kterou točil hudební reportáže.

Jak se staví sen, Jak se staví dům (TV Prima)

Aktivity Pavla Cejnara

©2020 Agentura VOX Production | Realizace & SEO fxMEDIA
Dovolená u moře senioři Valid HTML 4.01 Transitional